HİKAYE VE SENARYOLARINI YAZDIĞIM BİTMEYEN SAVAŞ ADLI ÇİZGİ FİLMLER YAYINLANMAYA BAŞLANDI

14527878.jpg

İki yıllık bir çalışma sonucunda hikayelerini yazıp senaryolarını Nilden SÜER ile birlikte tamamladığım, 6-8 yaş grubuna hitap eden ve yirmişer dakikalık 13 bölümden oluşan "BİTMEYEN SAVAŞ" adlı çizgi film, TMC Film Yapım Animasyon Stüdyosu'nda tamamlanarak MEYPOM'un youtube kanalında yayımlanmaya başlanmıştır. İlk iki bölümü yayımlanan çizgi filmlerin yeni bölümleri, her hafta cumartesi günleri, saat 11.00'de çocuklarımızın seyretmeleri için yayına konulacaktır.


Müzikleri KIRAÇ tarafından hazırlanan çizgi film, çocukların geçirebileceği hastalıkları konu almaktadır. Çizgi filmde, hastalıklardan korunabilmek için yapılması gerekenlerin yanısıra hastalığa yakalanan çocukların vücutlarındaki mikroplarla akyuvarların savaşı ilgi çekici bir biçimde işlenmektedir.

 

Çizgi filmde, anne, baba, çocuk ve doktor gibi gerçek karakterlerin yanısıra, ordu komutanı, akyuvarların kuvvet komutanı, kraliçe, gibi sanal karakterler ve Boğmip, Zatmip Kızmip, Kabamip Tifmip gibi mikrop karakterleri de yer alıyor.

1. BÖLÜM: AKYUVARLAR MİKROPLARA KARŞI

 

2. BÖLÜM: TEMEL AŞIDAN KORKUYOR

 

3. BÖLÜM: BİR ZAFER BİR YENİLGİ

 


“Bitmeyen Savaş”ın diğer bölümleri sırayla, her Cumartesi saat 11:00’de MEYPOM Youtube kanalında ve sitemizde yayınlanacaktır.

 

PAYLAŞMAK İÇİN:

Paylaş - Facebook Paylaş - Twitter

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile